EMS/DHL Rýchle dodanie! BOSITE 220V 1000W Plastové Zvárač teplovzdušné Pištole ,Zváranie teplovzdušná Pištoľ rod Plyn Vinyl Zváracie Zariadenia

w95

Nový produkt

€51.49

Položka špecifiká Miesto Pôvodu: Čína (Kontinentálne) is_customized: Áno Menovitý Výstupný Výkon: 1000W Názov Značky: BOSITE Funkcia: Cool / Horúci Vzduch,Teplota Nastaviteľné Menovité Napätie: 220V Hmotnosť: 2 kg Objem Vzduchu: 10m3/h Číslo Modelu: BOSITE-E Popis Produktu zváranie Plastov teplovzdušná pištoľ (Bosite-E-1000 Watt) Technické údaje Napätie:220V

Výkon:1000W

Frekvencia:50 hz

Teplota:40-550 stupeň

Prietok vzduchu:10m3/h

Izolačné intenzita: 3750v Vzduchu pressue:2800Pa

CE

Zavedenie Nového Výrobku

Je to technika na zváranie plastov, ktoré je analogické s plynom, zváranie kovov, hoci špecifické techniky sú rôzne.Tento špeciálne navrhnutý tak, teplovzdušná pištoľ (horúci vzduch zvárač) vytvára prúd horúceho vzduchu, ktorý zmäkčuje časti, ktoré majú byť spojené, rovnako ako plastová výplň rod.Horúci vzduch/plyn, zváranie je spoločná výroba technika pre výrobné menšie položky, vrátane a nie obmedzený na chemické nádrže, vodné nádrže (čierna, šedá, čerstvé a štrky), výmenníky tepla, a vodovodné armatúry.Páry z PVC, polyetylén, polypropylén, a modifikované asfaltové membrány, plastové dosky a potiahnuté plastovou a iné materiály môžu byť zvárané.Praktické použitie zváranie plastov teplovzdušná pištoľ: 1. PVC, PP-R, PE plast plechové, plastové potrubie, plastové nádrže, plastové nádrže na palivo a iné spracovanie, minerálne vody, sudy, jerrican a údržby. 2. Plastové nepremokavé strechy, montáž a oprava. 3. Plastové podlahy zváranie a údržba. 4. Veľké reklamné textílie, zváranie a pevné, reklamné papiera odstránenie. 5. Tlač stroj vykurovanie a sušenie. 6. Pre malú plochu z dreva, sušenie strojov. 7. Tkaniny flash, vytvorené na počítači, vyšívacie nite, plastové zmršťovacie, spracovanie potravín, zvieracie chlpy, perie odstránenie. 8. Auto nárazníky, plastové dekoratívny okraj údržbu. 9. Plachta zváranie a údržba. 10. Ochrana životného prostredia, farmaceutický priemysel. 11. Diaľnice, priehrady, vodné-dôkaz. 12. Electron pevné, doska zváranie Existuje mnoho dôvodov, prečo ste si vybrali Bositeznačka horúci vzduch produktov 1) Za kvalitu budeme poskytovať našim zákazníkom kvalitné plastové zváracích nástrojov, môžete sa spoľahnúť, že Bosite bude používať iba najlepšie suroviny pre naše výrobky. 2)Za cenu, dáme vám veľmi resonable a competive cenu.Materiály sú zvárané a zváranie tyč musí byť rovnaké alebo veľmi podobné plastové.Zváranie PVC na akryl je výnimkou z tohto pravidla.

Zváranie plastov teplovzdušná pištoľ služby objektu: Zváranie plastových syntetické gumy, asfalt dosky, rúry, profily, tesniace pásky, vrstva tkaniny, fólie, penový plast, keramická dlažba a plastové podlahy.máme takmer rovnakú kvalitu s nemecké a švajčiarske výrobky ,ale naša cena je oveľa viac konkurencieschopné 3)Na dodávku, zasielame tovar v čase s doba sľubujeme 4)Na po predajný servis, Sme sa snažiť poskytnúť čo najlepšie služby pre vás.

Systém vykurovania je s jeden rok záruka (Vylúčiť kúrenie hlavnou zložkou) Elektrické náhradné diely sú s jeden rok záruka (Theseparts sú ponúkané so strojom) Motor s 3 roky záruka V prospech našich tepla zbrane Naše väčšie lopatky obežného kolesa sú vyrobené z nylon66+40% skleneného vlákna,je naozaj teplo odolného materiálu, nebude topiť v rámci vysokej teplote 180 stupňov,Naše väčšie lopatky obežného kolesa zvyšuje prenos prietok vzduchu cez vykurovacie teleso, s väčším celkový objem vzduchu,(285 l/m).Tento rýchlosti zvárania výrobné časy a zvarov až do 2" široký šev s jedným prejsť.Vynikajúci motor funkcie vysokej teploty ložísk a dopravcov vyrobené z tepla zníženie zliatiny, že zaplatiť tepla, aby motor, súčasti pohode.Stroj vyrovnaný vretien znižuje vibrácie, ktoré sú výsledkom najhladšie operačný ruke pištoľ na trhu dnes.Ako pridaná bezpečnostné opatrenie,Bosite má dvojitá izolácia všetky rozvody a pridal tretí vodič motorového sám pre uzemnenie, znižujú riziko úrazu elektrickým prúdom.Vykurovacie teleso používať nový keramický materiál,nikel chome drôtu.

Štítky: vzduch horúci zvárač, abs zváranie plastov auta, zbraň massag, abs plast prút, 7mm lepiace tyčinky, taška zvárač, pp zvaru, nálepku zvárač, sušič na vlasy napätie, fólie tesnenie.

Príslušenstvo