Pohybujúce sa Pieskové Umenie Obrázok Kolo Sklo 3D hĺbky Mora Sandscape v Pohybe Displej Tečie Piesku Rám(12inch)

w892

Nový produkt

€22.65 €14.72

Pohybujúce sa Pieskové Umenie Obrázok Kolo Sklo 3D hĺbky Mora Sandscape v Pohybe Displej Tečie Piesku Rám(12inch)

RELAXAČNÉ DYNAMICKÉ PIESKU OBRÁZOK: zakaždým, keď otočíte Dynamické Piesku, Rám Obrazu, dostanete iný, tj.Pri pohľade na padajúce piesku a zmena rôzne krajiny scény, sa budete cítiť mimoriadne pokojný a uvoľnený!

VYSOKÁ KVALITA: Lead-free vysoká transparentnosť sklo ako číry krištáľ, ako kvapka vody umožňuje plne si vychutnať krásu quicksand.Produkty " detail je v poriadku, starostlivo sned piesku, farebné, úrovne jasne vymedzené, tok z vzor 3D efekt je vynikajúci.

DOMOV a KANCELÁRSKE POUŽITIE:Pohyblivé Pieskové Obrázok je len to, čo budete musieť vyzdobiť váš domov alebo do kancelárie!Ak máte hard-to-buy-pre priateľa alebo člena rodiny, by rád, aby si jeden z týchto piesku umenie fotografie tešiť!

Farba:Čierna + Transparentné

Materiál:Sklo+plast

Obsah Balenia:

1* Quicksand Maľovanie

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: rám piesku, bonsai pôdy, presýpacie hodiny tabuľka, umenie piesku, piesok obrazovke, farba piesku, žehlička čaj nastaviť, sklárskeho piesku, hlboké more, piesok umenie, Kontaktovať Predajcu.

Príslušenstvo