1.2 v, NI-CD Batérie typu AA 700mAh Nabíjacie nicd Batérie 1.2 V, Ni-Cd aa Na Elektrické diaľkové Ovládanie Hračka auto RC ues

w799

Nový produkt

€2.91 €2.44

Popis: Volatge : 1.2 v, Materiál :NI-CD Kapacita : 700mAh Viac informácií : Produkty s vysokou kapacitou, dlhú životnosť , nízky vnútorný odpor , rýchle nabíjanie a vybíjanie , nízke sebavedomie výtok , Vyrovnaný a dobrý.Naše výrobky sú široko používané vo mobilné telefóny, prenosné počítače, elektrické hrať Nástroje, núdzové osvetlenie, elektrické náradie , fotoaparát , MP3 / MP4, walkman , bezdrôtové pšenica Gramov vietor , zdravotná technika, malé spotrebiče a iné prenosné komunikačné zariadenia a iné elektronické výrobky, Nikel-kadmiové batérie sa môže opakovať viac ako 500 krát nabíjanie a vybíjanie , ekonomické a trvanlivé .odpor je malé, rýchle nabitie , ale tiež poskytujú vysoké prúdové zaťaženie a absolutórium .napätie variantom je malé, To je ideálne DC napájanie batérie Výstraha: nevhadzujte do ohňa ani skrat nie vloženie batérií s (+) a (-) vymení. 1. Po celom SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO / francúzskej polynézie) 2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. 3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy.Vaša objednávka adresa SA MUSÍ ZHODOVAŤ s dodaciu adresu. 4. Obrázky zobrazené nie sú skutočné položky a sú len pre referenčné účely. 5. ČAS PRENOSU SLUŽBY poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky.Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 6. Ak ste nedostali vašu zásielku v rámci odhaduje dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás.Budeme sledovať na odoslanie a získať backto vám čo najskôr odpoveď.Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 7. Vzhľadom na rozdiely v stave a zásob času, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie. 1. Obmedzená záruka sa vzťahuje na chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a / alebo slabo po prijatí).Príslušenstvo sa dodávajú so zárukou. 2. Chybný tovar MUSÍ byť oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné).Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky.NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.Súhlasíte, že všetky vyššie politiky položky uvedené po objednaní na www.miso-kurenie.sk! 1. Všetky položky MUSIA byť vrátený v pôvodnom obale a MUSÍTE nám prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vašej objednávky. 2. MY VÁM vrátime vám PLNÚ HODNOTU VÍŤAZ, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO Kupujúci a Predávajúci zrušiť www.miso-kurenie.sk transakcie.ALEBO môžete vybrať, či sa majú nahradiť. 3. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt (y) je (sú) nie, ako inzeroval.Ak Ste Spokojný S Našim Výrobkom, Láskavo Nechajte Full-Hviezdičkový A Dobrú Spätnú Väzbu Pre Nás.Vaša spätná väzba bude nás povzbudzujú, aby to lepšie v budúcnosti.ďakujem moc!

  • Batéria Číslo: 4/10/16/20/24/30/40
  • Názov Značky: VariCore
  • Veľkosť: AA
  • Menovitá Kapacita: 700mAh
  • Zväzok: Zväzok 1
  • Druh: Ni-CD
  • Číslo Modelu: 1.2 V, NI-CD
  • Súbor Typ: Batérie Iba
  • Náhradné Batérie: Áno

Štítky: batéria aa ni cd, varicore smart, 6v, batérie, cd, ni, apd eú, varicore nabíjania, 1.2 v, nimh nabíjateľné batérie 3800mah, 6v batérie rc, batéria nicd, rýchly kľúč.

Príslušenstvo