200PCS Hliníkové Espresso Viečka Fólií, Pečatí, Na opakované použitie Kapsúl Kávy Pod Kompatibilný pre Nespresso, ktoré Nie sú Kompatibilné s Priemerom

w582

Nový produkt

€12.21 €8.42

Jedlo Bezpečný Materiál Kapsuly Fólie, Pečate.Jednoduché Použitie - Vyplňte Vaše Kapsule s Čerstvej Kávy a Aplikovať Naše Viečka.

Kompatibilné na Kapsule: Naše espresso hliníkovej fólie viečka sú špeciálne navrhnuté pre všetky naplniteľné Nespresso Pôvodného Riadku Kapsúl. (NIE je KOMPATIBILNÝ s Dolce Gusto a VertuoLine stroj)

Jednoduché použitie a odnímateľné: Vyplňte vaše opakovane kávové kapsule s čerstvej kávy a aplikovať naše kapsule nálepky viečka.Ľahko sa aplikuje naše espresso viečka/tesnenie nálepky, odstrániť kávy fólie po použití ešte nenechávajte žiadne lepkavé veci na okraj.

Intímne Kartu: Chyť kartu v každej kávy fólie viečka/hliníková fólia viečka uľahčuje otvorenie a prevádzku.

POPIS VÝROBKU:

Priemer: 37mm.

Pracuje s Citiz, Citiz-Mile, Koncept, Essenza, Krups Essenza, Gran Maestria, Inissia, Latissima+, Lattissima, Le Cube, Maestria, Pixie, U a Umilk.

Farba: strieborná

Materiál: Hliníková fólia

PACKAGE ZAHRNUTÉ:

1 * 200pcs espresso viečka

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Číslo Modelu: espresso viečka
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Priemer: 37mm

Štítky: coffee bean tvar, chemex kávový set, sviečka led vodotesný, vaňa zábradlia, priľnavosť prísavky, red rose dáždnik, 5d diamond maľovanie keyring, rukoväť prísavky mount, vaňa bezpečnosť, vaňa železničnej.

Príslušenstvo