4 Ks Zvukovo-izolačné Penové Dosky, Štúdio klinovité Tehla, Zvukovo-izolačné Peny Zvukovo-izolačné Miestnosti, Panel,50X50X5cm

w486

Nový produkt

€24.11 €18.09

1. 2 palcový pena poskytuje stredne zvuk kontrolu na steny alebo stropy.Tento produkt obsahuje silný redukcia šumu , kde stredne izolačných je požadované.Použiť na mieste liečbu professional alebo home nahrávacie štúdio, obchodné alebo domáce kancelárie, nácvik priestor, alebo domáceho kina.Jednoduché na tvarovanie a rez na veľkosť, zmena nebude mať vplyv na výkon.

2. Akustická pena panely funkcie klasický dizajn, ktorý ponúka vynikajúci zvuk absorbujúce a ozveny absorpcie.Vhodné pre nahrávacie štúdiá, domácich kín, KTV a rôznych verejných miestach.

3. Cenovo dostupné voľbou pre zvukovú izoláciu miestnosti akejkoľvek veľkosti, naše kliny , spletitý , skosenia alebo hexagon , akustická pena panely je jednoduché na tvarovanie a rez na ich veľkosť.Zároveň ponúkajú úroveň tuhosti a pevnosť v súlade ktorá zabezpečuje dlhodobú životnosť, dokonca aj v rušných nahrávacie štúdiá zakryť, zvuk, hudba, hlasy z autobusu, alebo na jednu noc diskusie o noc.

4. Tieto zvuky zadajte náš životný priestor a práce prostredníctvom spôsobov, ako každý vie, ako sú okná, dvere, podlahy, steny a stropy.Ak chcete znížiť hlasitosť, musíte vytvoriť prekážkou alebo stredne to.Dobre, správou je, že mnohé nové byty sú postupné, aby sa zabránilo prieniku zvuku.Ale váš byt, nesmie byť starší a majú zariadenia, ako nové.

5. Profesionálne Štúdio Triedy Akustická Liečby, Vytvoriť Krásne Nahrávanie Prostredí!Ideálne pre zníženie fluktuácie, ozvena a chvenie echo, bez rušivých vašich susedov.

Farba: čierna

Materiál: Polyuretán

Veľkosť: 50 x 50 x 5 cm

Obsah Balenia:

4 x Zvukotesné Peny

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE

Štítky: harman kardon onyx studio 6, audio echo, bluetooth výkon reproduktorov, akustické steny, pena zvuk, akustické rohu, pena zvukotesné, akustický zvuk, akustická pena zvukotesné, zvuk stop.

Príslušenstvo