Poly Nechtov Gél Auta 36W Uv Led Lampa Gél Lak Poli Gél Kit Professional False na Nechty, Gélové Nechty Umenie Manikúra Gélové Nechty Predĺženie Nastaviť

w291

Nový produkt

€28.26 €19.78

Poly Nechtov Gél Auta 36W Uv Led Lampa Gél Lak Poli Gél Kit Professional False na Nechty, Gélové Nechty Umenie Manikúra Gélové Nechty Predĺženie Nastaviť

Odrážky: 1、Kvality Materiálu: rozšírenie gél je hlavne z prírodných živíc, ktoré je ekologické, bez zápachu a nebude poškodiť vaše nechty.Self-transparentné tvar pomáha predlžovať nechty, je mäkká a ľahko používa a môže byť maľované voľne na to.

2、Kompletný Súbor: k Dispozícii sú 3 farby, UV gély, 100 nechty predĺženie nechtov na tipy, pilníčkov na nechty, štetce, mini UV lampa a iné v nastavená na splnenie rôznych potrieb pre nail art.

3、Jednoduché Použitie: nechtov gél schne rýchlejšie, keď sa používa s nechty svetlá a je lepší než bežné gély.Je odolný a lesklé, to je vaše prsty viac atraktívne.

4、, Aby Nechty Predĺženie Jednoduché: Nechtov gél má dobré spreadability a pokrytie.To môže kompletný krásne a rôzne farebné nechty rozšírenia v krátkom čase.

5、Ideálny pre Začiatočníkov: Tento set je vhodný pre profesionálne použitie alebo použitie v domácnosti.Aj začiatočníci môžu ľahko vytvoriť krásne a trvalé nechty.

Špecifikácia:

Názov: Nail Art Rozšírenie Gél Nastaviť

36W Nechtov Lampy*1 na Nechty, Nálepky*1

Disk Pearl*1

Disk Drahokamu*1

Odstránenie Pack*12

Nožnice Na Nechty*1

Kefa*1

Klinec Kutikulu Olej Pero*1

Nechty Súbor*1

Dvakrát Skončil Kefa*1

Nechtový Tip*100

Slip Riešenie*1

Základným Náterom*1

Stierka*1

15ml Rozšírenie Gél*3

Poznámky:

Vzhľadom na svetelné efekty a strelecké uhly, tam je farebný rozdiel v produkte, prosím pochopiť.

Vzhľadom na ručné meranie, je tam tolerancia do veľkosti výrobku.

  • Názov Značky: červená dieny
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkosť: as details
  • Číslo Modelu: Nechty Predĺženie Gél Nastaviť
  • Materiál: plastové
  • Množstvo: ako detaily

Štítky: polygel tip na nechty, súpravy, uv lampa nastaviť hnm, rozšírenie auta, uv lapm 36w, dgel, kompletné polygel nechtov auta, poly nechtov gél 3, sunuv nechty predĺženie nastaviť, polygel, gél lak na nechty súprava s led.

Príslušenstvo