2 Port DVI Splitter Dual Monitor 1 do 2 Z(Rozdelí 1 Video Signál na Duálne Zobrazovanie) Podporuje Rozlíšenie až 4K2K/30Hz

w23

Nový produkt

€28.23

2 port DVI distribútor 1X2 DVI Splitter Podpora 1 DVI Synchronizačný Signál na 2 Monitory

【DVI splitter 1 do 2 z] vyzýva 1x2 DVI splitter distribuuje video signály z jedného zdroj signálu pre 2 HDMI monitory zároveň vám poskytne vysokú kvalitu videa.Tento DVI splitter má 3 porty DVI, 1 vstupy a 2 výstupy, čo umožňuje 1 DVI signálu budú zobrazené súčasne na 2 displeji zariadenia. 【4K x [email protected]] vyzýva Na 1x2 DVI splitter podporuje rôzne rozlíšenia, vrátane 4K x 2K @ 30hz, 3D, 1080P @ 60hz, 1080P @ 30hz.Môžete zdieľať najluxusnejšie audio a video s priateľmi alebo rodinou. 【Silný funkciu] vyzýva vstavaný chipset podporuje signál získať zosilnenie, signál lossless na prechod a EDID manuálne vytáčanie nastavenie.EDID môžete nastaviť signál výstup manuálne vytáčanie, efektívne zlepšenie kompatibility.Najdlhší vstup DVI signálu podporuje 15 metrov a najdlhší výstup je 20 metrov.Prosím, použite 26AWG DVI kábel. 【Vysoko-kvalitných materiálov] vyzýva Dovezené high-výkon zmes čipy sa používajú na podporu hot vymieňať dlhodobej spotreby studenej kovovým plášťom a chráni vnútri a udržuje zariadenie v pohode rýchlym tepla absorpcia a odvod tepla, zabezpečiť stabilné a plynulú prácu na dlhú dobu.Kompaktné, jednoduchú inštaláciu plug and play. 【Multi-Scenár Aplikácie] vyzýva 1x2 DVI splitter podporuje (štandardný DVI-D 24+1, štandardný DVI-I 24+5) 2 druhy DVI rozhranie, vhodný pre väčšinu zariadení s štandardný DVI rozhranie.Treba poznamenať, že DVI na VGA konverzie zariadenie nie je podporované.

To môže byť široko používané v obchodných výstavách, konferenčné priestory, vzdelávania a odbornej prípravy, domáce kino a multimediálna výučba.

DVI Splitter 1 x 2 [email protected]

1. Signál získať zosilnenie, signál lossless zapínanie, EDID ručné vytáčanie.

2. Podpora (štandardný DVI-D 24+1, štandardný DVI-I 24+5) 2 druhy DVI rozhranie, vhodný pre väčšinu zariadení s štandardný DVI rozhranie.Treba poznamenať, že DVI na VGA konverzie zariadenie nie je podporované.

3. Vstavaný chipset podporuje signál získať zosilnenie, signál lossless na prechod a EDID manuálne vytáčanie funkcia.Najdlhší vstup DVI signálu podporuje 15 metrov, a najdlhší výstup je 20 metrov.

Parametre výrobku:

Meno: 2 port DVI distribútor

Rozlíšenie zapínanie: EDID manuálne vytáčanie

Výstup: DVI×2

Vstup: DVI×1

Rozlíšenie: 4K x 2K @ 30hz, 3D, 1080P @ 60hz, 1080P @ 30hz

Materiál: Železo Shell

Záruka: 1 rok

Veľkosti: 150mm x 85mm x 20 mm

Príslušenstvo: 1 USB napájací kábel + manuál výrobku

  • Typ Rozhrania: DVI
  • Rozlíšenie: 3840 x 2400
  • Package: Áno
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: CHUYONG
  • Monitorovanie Pripojenia: 2 Porty

Štítky: dvi komponentov, vencie dvi, display port splitter, dual dvi, dvi splitter, split vga, časti dvi, displej prepínač, dvojité dvi, display port žena.

Príslušenstvo