Vintage Prísť v Sme Otvoriť Kovov Cín Prihlásiť na opasok 8x12 Palcový Retro Domácej Kuchyni Kaviareň Office Bar, Pub, Obchod, Umenie Stenu Decor

w228

Nový produkt

€10.43 €5.21

VEĽKOSŤ

11.8*7.8 palcov(30*20 cm).

ĽAHKO ZAVESIŤ UMENIE

Tento ľahký kov tin znamení prichádza s 4 predvŕtané otvory na zavesenie.Je to dosť svetla, namontované s obojstranné penové pásky alebo príkaz pásy.Hrany každý tin znamení sú valcované a zovreté pre bezpečnú manipuláciu.

KLASICKÝ RETRO DEKOR

Tieto retro zberateľskú tin príznaky sú zábavné a atraktívne dekorácie pre váš Domov, Kanceláriu, Bar, Reštaurácia, Internáte, Muž Jaskyni Alebo v Garáži!

Č VYBLEDNUTIU

tin príznaky sú vytlačené nepremokavé s vysokým rozlíšením, digitálne tlačiarenské farby, atramenty, to dáva viac skutočne vintage zobrazenia.To nezmizne, bez ohľadu na to, slnko, dážď, alebo iné extrémne počasie.Zostane dobrý, ako nový aj po mnohých rokoch vnútorné alebo vonkajšie použitie.

ZABEZPEČENIE KVALITY

Kontaktujte nás, ak nie ste spokojní s kovovou prihlásiť.Budeme riešiť problém pre vás, akonáhle je to možné

INŠTALÁCIA OZNÁMENIE

Môžete zavesiť ho na vyhradené otvoru, aby sa zabránilo poškodeniu steny.

Pre bezpečnú dopravu, steny nechty nie sú zahrnuté v balíku.

BALENIE ZOZNAM

1 * Obdĺžnik Kovov Cín Prihlásiť

  • Materiál: Cínu
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Štýl: Pastoračné

Štítky: vintage neónový nápis otvorené, vintage privátne prihlásenie, bar otvorený prihlásiť, otvoriť plagát, zatvoriť otvoriť, otvorený obchod prihlásiť, otvorte led prihlásiť, zatvoriť otvoriť prihlásiť, vnútorné otvorenie prihlásiť, led otvorené prihlásenie.

Príslušenstvo