PS4 Gamepad Programovateľný Bezdrôtový, Pre PC /Telefón Android Biela Šesť-os, Bluetooth, Duálne Vibrácie

w200

Nový produkt

€27.63 €19.34

Funkcie:

1. Najnovšie dizajn pre PS4 ovládač.PS4 bezdrôtový ovládač je skutočne ergonomické a prijíma ps5 dizajn.Najmä, analógový joystick je citlivý a stabilný, takmer žiadny vstup mas a drift.Znalosť je to jednoduchšie pre vás na dokončenie hry problémy.V rovnakom čase, ovládač je integrovaný s akcelerometre a gyroscopes, ktoré sú veľmi citlivé, čím presnejšie a zaujímavý herný zážitok.

2. Super kompatibilita.Táto rukoväť je všeobecne kompatibilná s pre PS4/pre PC(Win7/8/10)/ Android telefóny.Môžete sa tešiť väčšina hier na viacerých platformách pomocou gamepadu

3. Dvojité vibrácií, šesť-osi podpora.Tlakový senzor spláchne s každou akciou, takže každý ťah cítiť ako hra.Cítiť každý náraz, kolízie a výbuchu s pomocou dvojitého vplyv reakcia manual vibrácií. 6-os-vysoko citlivé riadenie pohybu systém dokáže rozpoznať každý akcie, charakter a nakloniť.Pri ovládači je tlačidlo stlačíte a otrasená, hra objekt bude pohybovať sa a reagovať.

4. Návrh Nových Dotyk Svetla Bar.Modernizované verzie regulátor má nový dotykový panel svetlo bar dizajn, ktorý môže byť viac intuitívne odrážajú stav zvládnuť sám.To vám môže pomôcť hrať hry na dlhú dobu, či už je to vibrácií komentár, fyzickú silu znaky alebo identifikáciu subjektov.Konečný potešenie!

5. Rozšíriteľná programové tlačidlá na zadnej strane.Späť môže byť naprogramovaný tak, štyri programovateľné vlastné rozšírenie tlačidlá (M1, M2, M3, M4) na zadnej strane.Môžete prispôsobiť klávesové skratky podľa potreby na urýchlenie prevádzky a pohybovať rýchlejšie.

6. Aktualizovaná verzia ovládača tlačiarne pripojené k reproduktoru.Rozšírené technické dizajn poskytuje reproduktor pre hráčov.Niektoré hlasové povely v hre budú odoslané prostredníctvom reproduktorov, ktoré nebude mať vplyv na hudbu a zvukové efekty samotnej hry.

7. Nové Skúsenosti PS4 Ovládač.stačí stlačiť tlačidlo "Zdieľať" tlačidlo, môžete nahrať obrázky alebo videá, alebo hrať hru obrazovke v reálnom čase zdieľať úžasné hry z celého sveta.Môžete pozvať a zapojte sa do hry, ktorú hrajú, a teraz zdieľanie online hry.

Špecifikácia

Materiál: ABS

Farba: Black White

Veľkosť: 120mmx155mmx65mm

Hmotnosť: 265g

Balenie Obsahuje:

1x Gamepad

1x Manuál

1x Kábel

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Rozhrania: Bluetooth
  • Package: Áno
  • Certifikácia: CE
  • Číslo Modelu: ps4
  • Názov Značky: h96
  • Kompatibilné Značka/Model: Sony

Štítky: ps4 4 gamepad, pro ps4, gamepad ps4, ps4 gamepad 2, bluetooth vibrat, pôvodný ps4 gamepad, ovládanie ps4 bezdrôtové, gamepad razer, 4 play station, easysmx gamepad.

Príslušenstvo