2 KS Hra Kocky Nepriehľadné Drevené Kocky na Hranie kartových Hier pre Deti Rytie Hra

w195

Nový produkt

€2.49 €1.79

Odrážky:

1、Jednoduché Zdobili: nedokončené kockách sú ideálne pre všetkých KUTILOV, zdobenie a remeselné projektov, si môžete ozdobiť im osobné symboly alebo písmená.

2、Bezpečné Použitie: Tieto drevené kocky kockách extra hladký povrch a nevyžadujú žiadne ďalšie leštenie.Nie sú bodliaky na drevené bloky na nich, a môžete mať vašu bezpečnosť pri ich používaní.

3、Viaceré Účely: Deti dokážu urobiť veľa projektov s týchto kockách!A môžete ich použiť na vytvorenie zákazkového listu bloky, čísla alebo kúsky puzzle, nainštalujte pečiatky, alebo jednoducho ich kresliť v rôznych farbách.

4、Radosť Služieb: perfektné a kvalitné polyhedron kocky môžu byť použité pre rôzne stolové hry, spoločenské, vzdelávacie projekty a ďalšie.

5、Odolný Dizajn: kocky funkcie trvanlivé dizajn je ideálny pre vašu zábavu dosková hra a môžete prispôsobiť svoj vlastný dice.

Jednoduché Zdobili: nedokončené kockách sú ideálne pre všetkých KUTILOV, zdobenie a remeselné projektov, si môžete ozdobiť im osobné symboly alebo písmená.

Bezpečné Použitie: Tieto drevené kocky kockách extra hladký povrch a nevyžadujú žiadne ďalšie leštenie.Nie sú bodliaky na drevené bloky na nich, a môžete mať vašu bezpečnosť pri ich používaní.

Viaceré Účely: Deti dokážu urobiť veľa projektov s týchto kockách!A môžete ich použiť na vytvorenie zákazkového listu bloky, čísla alebo kúsky puzzle, nainštalujte pečiatky, alebo jednoducho ich kresliť v rôznych farbách.

Radosť Služieb: perfektné a kvalitné polyhedron kocky môžu byť použité pre rôzne stolové hry, spoločenské, vzdelávacie projekty a ďalšie.

Odolný Dizajn: kocky funkcie trvanlivé dizajn je ideálny pre vašu zábavu dosková hra a môžete prispôsobiť svoj vlastný dice.

Špecifikácie:

Veľkosti pre voliteľné(cca.): 4 cm (1.57 v), 5 cm (1.96 v), 6typ (2.36 v)

Materiál: drevené materiál

Balenie Zoznam:

2*hra kocky

  • Číslo Modelu: kocky
  • Drop shipping: Podpora
  • Druh: kocky
  • Kategória: Iné

Štítky: d4 červená, kocky stroj, veľké kocky čísla, veľká sada kociek, kocky stanovené vzdelávacie, kocky číslo biela, dice set, drevené kocky číslo, dnd kocky ryté, 6 stranný zomrieť.

Príslušenstvo