32 dier, O. L. D 15 x 100mm Novatec D791SB kotúčové brzdy hub MTB XC SOM horský bicykel nápravy M15 24H 28H 32H 24 otvorov 28 otvory D791

w157453

Nový produkt

€47.32 €33.12

Novatec D791SB 32 Dier M15 MTB Kotúčové Brzdy Predné Náboj

D791SB Predný Náboj Hovoril Dier: 32 Hmotnosť: 156g O. L. D.: 100 mm Nápravy: M15 Utesnené Ložiská: 2 Rozchod: 14 Farby: Červená alebo Čierna

Ďalšie špecifikácie Hovoril Otvorov: 24, 28 a 32 Náprava: QR, M9, M12 alebo M15

Prosím, dajte nám poznámky pri vytváraní objednávky.Zabezpečíme tak, ako potrebujete.A budeme loď kolesá podľa špecifikácie výrobku, ak nie sme hlásenie o voliteľné špecifikácia.

Budeme pack váš milovaný hub opatrne, aby sa zabezpečilo, že sú v výborné podmienky po ich prijatí.

Normálne www.miso-kurenie.sk Štandardná Doprava bude vybraný na rukoväť vášho balíka.To trvá asi 7-20 dní pre váš pozemok doručená, s výnimkou čas spracovania.Ak chcete, aby ostatné poštovné dopravcov, budete musieť zaplatiť dodatočné poplatky za dopravu.

Kupujúci, ktorí očakávajú, DHL alebo FEDEX byť spôsob dopravy, je potrebné skontrolovať, či vaša dodacia adresa sa nachádza v odľahlej oblasti.Ak áno, prosím kontaktujte nás pred mieste objednávky.

Vašu zásielku bude odoslaná do 7 pracovných dní po platbe prechádza.Pre prispôsobené kolesá, to môže trvať trochu dlhšie.Sledovacie číslo bude poskytovaná hneď, ako váš pozemok je odoslaný spolu s fotografiami z vašich milovaných kolesá.

1. Všetky položky, okrem prispôsobené tých, ktoré sa predávajú na našom obchode je možné vrátiť k nám do 3 pracovných dní po pôrode, ako dlho ako oni sú úplne nové, a môže byť predaný.A uistite sa, že sú originálne balené pred váš návrat.

2. Kupujúci bude zodpovedný za prepravné poplatky a vzad a vlastných manipulačných poplatkov, ak to nie je naša vina.

3. Prosím, kontaktujte nás na adrese pred vrátite balíka.

4. Zrušenie úspešne zaplatené objednávky pred expedíciou, nie je prijatý.

5. Všetky disky a kolesá sa predáva na našom obchode si záruka 12 mesiacov.Škody spôsobené ľudským faktorom nie je pokryté.

6. Kupujúci bude zodpovedný za vlastné dane, ak existuje.

Náš úspech závisí od našej spokojnosti zákazníkov, preto, pozitívne hodnotenie je životne dôležité pre nás.

Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívna spätná väzba.Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol vyriešiť akýkoľvek problém.

Ak ste spokojný s naším tovarom a službami, nám dávajú pozitívnu spätnú väzbu s 5 hviezdičiek.

Šťastný nakupovanie a čakať svoj podiel!

 • Disk Mount: Áno
 • Druh: Horský Bicykel
 • Kategória: Ložisko Náboja
 • Hub Otvor Číslo: 32 Dier
 • hmotnosť: 156g
 • Brzdový Systém: Kotúčové Brzdy
 • O. L. D: 15x100mm
 • Materiál: Hliníkové Zliatiny
 • Farba: Červená alebo Čierna
 • Hovoril Diera: 32
 • Poloha: Predné
 • Názov Značky: novatec

Štítky: novatec spline hub, maza novatec náboj, freehub novatec, 29 palcové kolesa bicykla, zliatiny pevná náprava, hub mtb novatec, bicykel cube, 24h predný náboj, ABP, hub r36.

Príslušenstvo