9-Tlačidlo Klávesnica pre Zebra QLN220 ZR628 Mobile Printer

w1288

Nový produkt

€15.78

(Poskytujeme ďalšie príslušenstvo pre tento model, ktorý možno nájsť v našom obchode ak je to potrebné!)

Boli sme so zameraním na PDA diely na 20 rokov

Týkajúce sa kontroly kvality: Naše kontrolu kvality personálu, postupne sa vykonáva 100% kontrola a skúšanie pred odoslaním zabezpečiť, aby zákazníci získať kvalitné výrobky.

Ak chcete, aby vo veľkom, prosím kontaktujte nás a požiadajte o cenovú ponuku, zabezpečíme pre vás najlepšiu cenu.

Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol dostať sa na diely, ktoré potrebujete, a vždy, aby naši obchodní partneri sú spokojní s tým, množstvo a cenu chcú.Naším cieľom je poskytovať vysoko kvalitné produkty a riešiť po-predajný problémy.

Doba dodania: 1-3 pracovných dní, výpisy z Číny

Tip: Všetky výrobky predávané v našom obchode je zaručená kvalita.Používanie nesprávneho produktov môže spôsobiť nevyčísliteľné škody na vašom zariadení.Ak máte akékoľvek otázky, nás prosím kontaktujte v čase.

?

o nás

Prosím, neponáhľajte sa zanechať váš komentár, lebo vaše pozitívne komentáre sú pre nás veľmi dôležité.Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás, budeme tvrdo pracovať, aby zabezpečili, že spokojnosť každého prispôsobený produkt je 100%.Budeme sa snažiť pomôcť vám vyriešiť problém.Prosím, kontaktujte nás cez eBay alebo e-mailom.

Avšak, vzhľadom na časový rozdiel, budeme odpovedať na všetky vaše e-maily, akonáhle je to možné do 24 hodín.

Ďakujeme vám za váš nákup.Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dajte nám 5 star chvály.

  • Názov Značky: GIAUSA
  • Číslo Modelu: QLN220 ZR628
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: 12v ac adaptér, 5v 6a napájanie, 48v 5a nabíjačky batérií, 4 ový adaptér, 12 dc, 5v 8a napájanie, 12 volt 4 ampér, lr120050, 12 v 2a napájací zdroj, 12v 12a ac adaptér.

Príslušenstvo