1PCS ESP-32S Bezdrôtový Modul WIFI + Modrá/zub Dual Core CPU Rozvoj Modulárnych-palube

w1238

Nový produkt

€6.11 €5.93

Produkt úvod ESP-ČERV-32 je univerzálny WiFi + Bt + ws MCU modulu s výkonné funkcie a široké aplikácie.To môže byť použitý v low-power senzorových sietí a vysoko náročné úlohy, ako je kódovanie hlasu, audio streaming a MP3 dekódovanie.Jadro tohto modulu je ESP32-D0WDQ6 čip, ktorý je škálovateľná a adaptívne.Dva CPU jadier môže byť individuálne riadená alebo zapnutý.Hodiny frekvencia môže byť nastavená od 80MHz na 240mhz.Používatelia môžu odrezať napájanie CPU a použitie low-power coprocessor neustále monitorovať stav zmeniť periférne zariadenia, alebo či niektoré analógové množstvo presahuje prahovú hodnotu.Esp32 tiež integruje rôzne periférne zariadenia, vrátane kapacitný dotykový senzor, Hall sensor, nízky šum snímača zosilňovač, SD card, rozhranie Ethernet rozhranie, vysokorýchlostné sdl0 / SPI, UART, 12S a 12C.ESP-32S Bezdrôtový Modul WIFI + Bluetooth Dual Core CPU Rozvoj Modulárnych Doske CPU a pamäť Dve low-power xtensa32 bit lx6 MCU sú postavené v esp32-d0wd6. Na čip, skladovanie zahŕňa • 448kb ROM pre program pri spustení a jadra volanie funkcie. • 520kb on-chip SRAM pre dáta a inštrukcie skladovanie. • 8 KB SRAM v RTC, že je, RTC pomaly pamäť, možno k nim pristupovať prostredníctvom coprocessor v hlbokom spánku. • 8KB SRAM v RTC, že je, RTC rýchla pamäť, môžu byť použité na ukladanie dát a prístup do hlavného CPU keď RTC začína v hlbokom spánku. • 1 kbit z efus, ktoré 256bit je určená pre systém MAC (adresa a čip nastavenia); zostávajúci 768bit je vyhradené pre užívateľské aplikácie, vrátane rýchleho kódovania a čip 1D. • esp-wroom-32 s 4MB spilash integrované charakteristických vlastností lieku 1. Vysoko integrované Esp32 integruje anténny prepínač, RF balun, zosilňovač, nízkošumový zosilňovač, filter a správy napájania modulu.Celé riešenie zaberá malú plochu PCB. 2. WiFi a Bluetooth Esp32 môžete spustiť aplikácie ako jednotný systém, alebo ako slave zariadenie hosť MCU, a poskytnúť wi ak a funkcie Bluetooth cez SPI alebo SDIO alebo 12C / UART rozhranie 3. Nízka spotreba energie Esp32 je určené pre mobilné zariadenia, prenosné elektronické výrobky a Internet vecí aplikácie.Čip má všetky funkcie priemyslu na vysokej úrovni low-power chip, ako je napríklad rozlíšenie hodiny hradlovanie, režim úspory energie a dynamické napätie úpravu.

Doprava

1.Položky sú dodávané len po prijatí Platby.

2.Prosím, pozrite sa na svoju Adresu opatrne pri spracovaní objednávky.

3.Prosím, Kontaktujte nás čo najskôr, ak ste nedostali balík do 30 Dní.

4.Ak ste nedostali pozemok v 45 Dní,prosím, aby nás 3-5 Pracovných dní pre kontrolu nedoručené balíkov predtým, než sme problém vám Vrátenie peňazí.

Platby

1.Pred objednávkou,potvrďte prosím, cenách a ďalšie podrobnosti s dodávateľom.

2.Prosím, uistite sa, že ste si prečítať celý popis a súhlasíte s tým, aby transakcie pred nákupom.

Vráti

1.Vrátenie peňazí sa bude venovať, ak položky sú vrátené v pôvodnom stave.

2.Tovar, ktorý je poškodený alebo chýbajúce súčasti je nevratný.

3.Kupujúci sú zodpovední za návrat poštovné správne balenie.

4.Na prijímanie položiek,vrátime vám okamžite.

Záruka

1.Pred vrátením položiek,prosím, overte si naše spiatočnú adresu,použite prosím pravidelné poštové služby a piesku nás sledovacie číslo.Hneď, ako sme prijímať položky,budeme opravy, vymieňať si ich hneď, ako je to možné.

2.Sme nenesú nijakú vlastné riziko,ak ho ľahko spôsobiť žiadne spôsobiť žiadne vlastné problém vo vašej krajine,odporúčame vám zvoliť iné spôsoby dopravy.rovnako ako Čína Príspevok Vzduchu.Ak máte ďalšie potrebné,prosím neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek.

Spätná väzba

1.Spoliehame sa na našu povesť a spokojnosť zákazníka uspieť.Preto si spätná väzba je pre nás veľmi dôležité,prosím zanechať dobrý nám spätnú väzbu, ak sa dostanete spokojní s našimi tovar a služby.

2.Staráme sa o našich vážených zákazníkov,a bude vždy sa snažím pomôcť.

3.Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.Chápeme obavy a frustrácie môžete mať,a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

4.Pošlite nám e-mail pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvorenie akýkoľvek spor na mieste.Pomôžeme vám vyriešiť problém.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Package: sop
  • Prevádzková Teplota: ŠTANDARD
  • Strata Sily: ŠTANDARD
  • Druh: Disk IC
  • Číslo Modelu: ESP-32S
  • Napájacie Napätie: ŠTANDARD
  • Názov Značky: TEJIATE
  • Aplikácia: CPU Rozvoj Modulárnych-palube
  • Stav: Nové

Štítky: prenosné modulárny synth, numa cpu, malé modulárny synth, w cpu, yatour modrý zub modul, 8266 esp, 32 esp, mobile modrý zub, kábel modulu synth, modrý zub modul 50.

Príslušenstvo