Špirála Stočený na mini usb 5 pin samec na USB B ženské panel Jar line pripojenie panel Jar drôt elastické riadok 1,5 m 150 cm

w1215

Nový produkt

€1.30

5 ft USB 2.0 B Ženské Panel Montáž na mini USB 5p 5 pin male stočený Špirála kábel.USB mini 5Pin male USB B master popruh prepojovací kábel, 1,5 m; 1. Nadstavec je vyrobený z 26AWG, 28AWG holé medené drôty, hliníkovej fólie s telom, plus 96B hliníka, horčíka vrkoč.Znížiť prenos signálu útlmu.Veľmi účinný; 2. Plášť materiál HDPE a vonkajšia vrstva je vyrobená z čierneho PVC, ktoré je mäkké a pevnosti v ťahu. 3. Svetlo a krásne, ľahko sa prenáša a vykonávať; 4. Používané v digitálnych produktov a počítačových periférnych zariadení, podpora hot swap, plug and play; 5. Vysoká kvalita a vysoká rýchlosť, nádherné prevedenie, vysokú kvalitu a nízku cenu; 6. Výtvarné spracovanie, plné použitie materiálov, multi-layer tienenie anti-interferencie, zabezpečiť rýchly prenos signálu, desktop a notebook univerzálne.

  • Číslo Modelu: mini/M-usb B/F
  • Produkty Stav: Skladom
  • Názov Značky: ERE
  • Druh: Kábel Kábel Adaptéra
  • Package: No

Štítky: honda usb, honda accord 7 usb, citroen c4 drôt, adaptér aux a usb pre auto, hudba kábel jar, honda rozhranie, hyundai usb port, špirálové pružiny kábel, jar kábel dvr, jar kábel 4.

Príslušenstvo