SOONHUA BT5.0 Audio Vysielač Prijímače Adaptér Mini 3.5 mm AUX Jack Stereo Prijímač Vysielačov Adaptéry S 3,5 mm Aux Kábel

w1066

Nový produkt

€3.52 €3.21

SOONHUA BT5.0 Audio Vysielač Prijímače Adaptér Mini 3.5 mm AUX Jack Stereo Prijímač Vysielačov Adaptéry S 3,5 mm Aux Kábel

Vlastnosti Produktu:

1.Tento extrémne prenosný, ľahký bezdrôtový audio vysielač & prijímač je ideálnym bezdrôtovým audio riešenie pre široký rozsah situácií a použitia, ktoré sa

2.Vysielač režim:bezdrôtovo streamuje audio z vášho non-Bluetooth, TV, domáceho stereo systému, alebo CD prehrávač do vášho Bluetooth slúchadlá alebo reproduktory

3.Prijímač režim: bezdrôtovo streamuje audio z vášho Bluetooth telefónu, tabletu alebo počítača na váš káblové stereo, reproduktory alebo slúchadlá.

4.Nie je vstavanú batériu, a to je napájaný DC 5V usb rozhranie:

A. Vložte usb power, červené svetlo je vysielací režim, červené svetlo bliká, keď párovanie, a červené svetlo je vždy po párovanie úspešné.

B. Vložte usb na napájanie, príjem je režim modré svetlo modré svetlo bliká, keď párovanie, modré svetlo je vždy po úspešnom spárovaní.

5.Široká Kompatibilita: So zahrnuté 3,5 mm kábel, tento Prijímač Vysielač adaptér môžete široko sa používa na váš počítač, notebook, domáci stereo systém, slúchadlá, smartphone, Mp3 prehrávač, CD prehrávač, atď.

Obsah Balenia

1x Bluetooth 5.0 Vysielač/Prijímač, Adaptér (Farba 1 Farba 2 bol rovnakú funkciu,len vzhľad vzor rôznych)

1x 3,5 mm Aux Kábel

1x užívateľský Manuál

Prečítajte si prosím postupujte podľa Všeobecných Q&A starostlivo pred objednávke alebo nám zanechať negatívne hodnotenie.

Ak sa zariadenie nemôže fungovať normálne, prosím, kontaktujte nás prvé,Namiesto toho, aby nás Negatívne recenzie, Budeme sa snažiť pomôcť vám vyriešiť všetky problémy,Prosím, dôverujte nám,Vďaka vopred.

Q1: Prečo nemôžem nájsť KN320 v mojom počítači?

Odpoveď: Keď si zapojte KN320 k počítaču usb portu počítača usb port stačí byť použité ako napájanie pre KN320. Tak počítača nemohli musí vidieť, stačí ho pripojiť s PC cez 3.5 mm AUX kábel, takže to bude fungovať na PC.Pri používaní pre PC, musíte použiť TX mód(Červené svetlo bliká).Potom páry s Bluetooth slúchadlo/reproduktor.

2. otázka: Prečo nemôžem nájsť KN320 v môj chytrý telefón bluetooth ?

Odpoveď: Pri používaní KN320 ak chcete spárovať s telefónom, budete musieť potvrdiť KN320 bol v bluetooth prijímač režim (LED svetlo by mala byť MODRÁ bliká).Ak kontrolka bola červená bliká,bluetooth vysielač režime ,nie prijímač režime ,takže môžete ho nájsť vo vašom telefóne.

Q3: Prečo nemôžem pár s mojím bluetooth slúchadlo ?

Odpoveď: Pri používaní KN320, ktoré chcete spárovať s vaším bluetooth slúchadlá, budete musieť potvrdiť KN320 bol v bluetooth vysielač režim (LED svetlo by malo byť ČERVENÉ blikanie).Aux by mal byť prepojený s PC a KN320. Ak svetlo bolo modrá bliká,bluetooth prijímač režime ,nie vysielač , takže nie je možné spárovať s vaším bluetooth slúchadlá.

4. otázka: Ako môžem zmeniť bluetooth medzi vysielačom(ČERVENÉ svetlo) a prijímač režim(MODRÉ svetlo) .

Odpoveď: Červené svetlo bolo blueooth vysielač režime; Modré svetlo bolo bluetooth prijímač režime;spôsob ako zmeniť svetlo bolo znova pripojte zariadenie USB do usb napájanie.

O5: Prečo som sa pripojiť úspešný,ale jeho nemusíte zvuk?

Odpoveď: V vysielača režim(Červené svetlo): Budete musieť použiť 3,5 mm audio kábel na pripojenie vášho TV/PC/Tablet s našimi KN320. Poznamenal, 3,5 mm kábel by mal byť pluged do vášho TV/PC/Tablet je 3,5 mm zvukový výstup.V prijímač režim(modré svetlo): Budete musieť použiť 3,5 mm audio kábel na pripojenie vášho Zosilňovača/káblové reproduktor/car audio systém s našimi KN320. Poznamenal, 3,5 mm kábel by mal byť pluged do vášho Zosilňovača/káblové reproduktor/car audio systém, 3,5 mm audio vstup.

O6: môžem použiť pre svoju bezdrôtová klávesnica/myš ?

Odpoveď: nie, Nie podporu !!Naše zariadenie len môže byť použitý ako bluetooth prijímač alebo vysielač bluetooth.Nie je možné použiť ako WiFi/adaptér Bezdrôtovej siete ak sa chcete spojiť s WiFi siete a dávka nefunguje klávesnica / myš.

Q7: slúži na pripojenie medzi telefónom a Zosilňovač/káblové reproduktor/car audio systém atď?

Odpoveď: Áno ,ale musíte potvrdiť váš Zosilňovač/káblové reproduktor/car audio systému, majú 3.5 mm audio výstup port.

Otázka 8: je Možné ho použiť na pripojenie medzi bluetooth slúchadlo/reproduktor a TV/PC/Tablet/Prehrávač CD/MP3/MP4 ?

Odpoveď: Áno.Ale budete musieť použiť 3,5 mm kábel zapojte do svojho TV/PC/Tablet/Prehrávač CD/MP3/MP4 je 3.5 mm AUX audio port.Potom pripojte pomocou nášho zariadenia.

Q9: Prečo, keď som sa pripojiť s KN320, Jeho mať hluku alebo zvuk slabý ?

 • Obsah: AUDIO
 • High Definition Podporu: ŽIADNE
 • Rozhranie: USB
 • Package: No
 • Funkcia: ŽIADNE
 • WIFI Štandard: ŽIADNE
 • Bezdrôtové Typ: Bluetooth
 • Podpora formátu AAC: No
 • Názov Značky: SOONHUA
 • Číslo Modelu: 1200863
 • Podpora Apt-x: No
 • Podpora Pamäťovej Karty: No
 • Zvukovej Stopy: Dvojité

Štítky: bluetooth konektor, bluetooth transmitt, audio bluetooth receptor, bluetooth receiv, audio bluetooth receiv, bluetooth, adaptér bluetooth, audio bluetooth, bluetooth auto konektor, 35mm bluetooth.

Príslušenstvo